Перейти к содержанию

ALLAU

Прохожий
 • Публикаций

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral

Информация о ALLAU

 • Звание
  Основался

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Добрый вечер! Да, только что попробовала добавить и получилось! Никаких сум для оплаты пока там нет. Была в центре обслуживания ЦКС 2недели назад, хотела заключить договор с Киевтеплоєнерго. Сказали что ЖЭК не отдал им документы на дом №58 и его не поставили на учёт, поэтому договор заключить пока нельзя. Как на сегодняшний день не в курсе!
 2. Дякую, нарешті відповідь! Заздрю по-доброму!!!
 3. Тобто ця перемога стосується тільки 1черги? Мене цікавить Ланет для 2черги, чи зможемо приєднатись?
 4. Це дуже гарна новина! Щиро дякую, Вадим!!!
 5. КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 21 серпня 2019 р. № 830 Київ  Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії
 6. Яку модель договірних відносин з КП «Київтеплоенерго» Ви вважаєте найбільш прийнятною для нашого будинку? У центрі обслуговування клієнтів, споживачів теплової енергії КП «Київтеплоенерго» будинок №58 не внесений в базу даних, бо ЖЕК не передав документи на нього. ЖЕК ініцюював збір підписів під своєю бумажкою (знаходяться у консьєржів під' їздів будинку №58) без обговорення!
 7. На сайте КП «ГіОЦ» нет в перечне номера моей квартиры! Моя в этом промежутке 342 и 347, как добавить?
 8. Спілкувалась у ЖЕК стосовно провайдерів, проти Ланет налаштовані агресивно. Розповідають жахіття, що Ланет їм відмовляється платити, у труби врізаються незаконно, документи підробляють,... Страшне((( Моє враження, доки буде існувати ЖЕК, доти вони будуть нам нав'язувати свій сервіс. Спілкувалась з Ланет через Фейсбук, переписка у скриншотах:
 9. Спасибо, Вадим! Очень хочу Ланет, надеюсь он получит доступ к нашим домам! Но интернет нужен срочно. Какого провайдера посоветуете сейчас, временно?
 10. На сегодняшний день, документы про ОСББ уже подписаны, что с провайдером Ланет? Обновите, пожалуйста, информацию о провайдерах! Интернет нужен срочно для работы. Спасибо!
 11. Дякую, Вадим! А куди документи нести, як вони працюють? Мені сказали, що на форумі у розділі новин є вся інформація. Нічого такого не знайшла, навіть вкладку "новини"
×
×
 • Создать...

Важная информация

Согласен