Перейти к содержанию

fiera

Жители
 • Публикаций

  59
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент fiera

 1. Павел, я можу чекати з доставкою до вихідних - початку наступного тижня. Бо зараз мені потрібен лише 1 лист гіпсокартону і кілька уголків. До кінця тижня перелік необхідних мені матеріалів трохи розшириться. Приступили до штукатурки.
 2. Мені ремонтники сьогодні скажуть. Я вже замовляла, склад може прийняти замовлення в той самий день, у них є купа інших будматеріалів. Ціна минулої пт була наступна: 12мм вологостійкий 2,5м = 123,34 Профіль алюмінієвий 10,02 Профіль УД= 30,20 Профіль ЦД =47,52 А у вас які ціни? Доставка від 350 грн здається. Я доставляла собі близько 3 тон матеріалів, тому обійшлася в 500 грн.
 3. ВВГНГ Електрик - Олександр, 099 248 25 74. Він вже як мінімум 3 квартири в нашому ЖК зробив (2, 5 і 6 під"їзд)
 4. Все залежить від того, з якого ви під"їзду. До речі, в профілі можна заповнити цю інформацію. В 6-ому під"їзді при вході в квартиру було 2 гофри: з однієї виходить кабель домофону, інша була порожня. От в цю порожню ми заводили виту пару і силовий кабель. Кабелі виходять поверхом нижче з такого отвору (фото у вкладенні). Далі їх треба завести нагору в щиток свого поверху.
 5. Ми заводили в гофрі разом з витою парою. Інтернет провайдер та електрики сказали, що так можна. У 6-ому під"їзді (Обрій) була наступна ситуація: кабель по гофрі з квартири виводиться у відкриту нішу над щитком, що знаходиться на поверсі нижче. Далі його необхідно протягти в свій щиток на свій поверх.
 6. Зробив нову проводку по квартирі згідно моїм побажанням, зібрав щиток + завів виту пару в 2 кімнати і кухню. Особливо йому вдячна за терпіння і купу професійних порад)
 7. Саша вже, здається, 3 квартири у нашому ЖК зробив: у 2-ому, 5-ому і 6-ому під"їзді)
 8. Петр, а яка ціна питання? У вас двушка? У всіх кімнатах робитимете?
 9. У мене працював Олександр, лишилася задоволена його роботою. За 4 дні зробив двушку: електрика + слаботочний кабель. 099 248 25 74 067 528 99 26
 10. A_Sa, а ви вже вирішили що з цим всім робити? Будете доробляти існуючу проводку чи все з 0?
 11. До снігопадів не встигли доробити дах. Основна проблема квартир 16-го поверху саме в цьому. Мене більше хвилює затікання води в квартирах, що знаходяться на інших поверхах. Адже невідомо чи забудовник встановив всі причини таких випадків. Щодо "не перезвонил", мабуть треба дзвонити самому. Я написала акт претензії 30 грудня, мені до цих пір так ніхто і не дзвонив Недавно зайшла в ВП, їхня відповідь була наступною: "Якщо не дзвонили, чекайте, подзвонять") А взагалі, реєструйтеся на форумі і долучайтеся до груп обговорення у вайбері.
 12. Створена нова петиція https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6945&icf=1. Не знаю наскільки це реально, але я підписала.
 13. Сьогодні вперше побачила свою квартиру. 6-й під'їзд (буд. 1А, секція 1), 12 поверх. Лишилася приємно враженою. Стильний під'їзд в сірих тонах. На майданчику біля ліфту теж краса - гарненький номер поверху і лого ЖК у формі квітки. Поштові скиньки на першому поверсі, теж, до речі, симпатичні. В квартирі все було сухо, вікна відрегульовані, терморегулятори на своїх місцях. Тяга у Витя діі є. Єдине - відсутній кабель для електроплити, на його місці стояла заглушка. Лічильників у моєму під'їзді ще немає. Щодо Інтернет кабелю, для нього є місце в гофрі, поряд з проводкою для домофону. До речі, відео системи при виході на поверх уже встановлені. З неприємного - попливший тротуар у дворі. Видовище не з приємних. Є на фото вище. При мені ходила бригада серйозних чоловіків, які оглядали все це. Зі слів прораба, це комісія, яка вирішуватиме "кто прав, кто виноват". Усувати недоліки будуть 100%, питання лише за чий кошт. Щодо мокрих швів, думка забудовника - пробеми в стиках з балконом. Уже усувають причини. Ще прозвучала цікава думка, з якою я не зовсім погоджуюсь з т.з. здорового глузду. Пробний запуск планується з 9-го січня, але якщо після випробувань не буде як мінімум 50% (а це 400 шт.) прийнятих квартир, то забудовник зіллє теплоносій і вимкне опалення. Як аргумент, Київенерго не опалюватиме порожній будинок. Квартиру без опалення не прийняла. Готова приймати одразу після всіх наладок і тестових пусків. І ще одне. Не знайшла калітки, вхід на територію ЖК лише через шлагбаум. Сподіваюся, вона таки з'явиться, а то шлагбаум пішоходів не стримає
 14. Вчора був державний вихідний, може тому випробування не почалися? Наберу після обіду у ВП поцікавлюся. Хоча за логікою, забудовнику не вигідно пускати опалення до НР. Оплата комуналки, як було озвучено, почнеться з січня + малоймовірно, що до завершення свят буде багато бажаючих приймати квартири. Сподіваюся, що я помиляюся
 15. У вас цільова - максимум 2-3 тисячі чол. З них користувачів Інста - в рази менше. Виужувати їх за допомогою реклами ЖК (як на фото), не зовсім результативна затія з т.з. залучення нових людей на форум. Хоча про сам ЖК дізнаються більше
 16. а вам навіщо за свій рахунок рекламувати ЖК?
 17. Судячи з викладених фото, в 5-6 під'їздах ще працюють над МОПами. А з ними все буде ОК, якщо роботи проходять при такій температурі без опалення?
 18. Був якийсь прогрес у цьому питанні? Хотілося б уточнити також щодо варіантів прокладання додаткових електрокабелів та підрозетників
×
×
 • Создать...

Важная информация

Согласен