Перейти к содержанию

Галина Владимировна

Прохожий
 • Публикаций

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Сообщения, опубликованные Галина Владимировна


 1.  

  Нет уважаемая, это панельный дом.В договоре на обслуживание написано что "споживач зобов'язаний самостійно забезпечувати утримання власного балкону та забезпечувати його очищення від снігу".После снегопадов на балконах накопилось много снега ,который никто не убирал ввиду того что хозяева квартир по объективным причинам еще не могли его убрать, а строители наверное уже не должны этого делать. Снег таял и вода находила любые щели.Может и хорошо что так случилось и недоделки строителей обнаружились сейчас .


 2. Добрый вечер.Наверное если  бы балконы и лоджии в панельных домах были остеклены то нигде бы не затекало 

  1 час назад, fiera сказал:

  Сьогодні вперше побачила свою квартиру. 6-й під'їзд (буд. 1А, секція 1), 12 поверх. Лишилася приємно враженою. Стильний під'їзд в сірих тонах. На майданчику біля ліфту теж краса - гарненький номер поверху і лого ЖК у формі квітки. Поштові скиньки на першому поверсі, теж, до речі, симпатичні.

  В квартирі все було сухо, вікна відрегульовані, терморегулятори на своїх місцях. Тяга у Витя діі є. Єдине - відсутній кабель для електроплити, на його місці стояла заглушка. Лічильників у моєму під'їзді ще немає.

  Щодо Інтернет кабелю, для нього є місце в гофрі, поряд з проводкою для домофону. До речі, відео системи при виході на поверх уже встановлені.

  З неприємного - попливший тротуар у дворі. Видовище не з приємних. Є на фото вище. При мені ходила бригада серйозних чоловіків, які оглядали все це. Зі слів прораба, це комісія, яка вирішуватиме "кто прав, кто виноват". Усувати недоліки будуть 100%, питання лише за чий кошт.

  Щодо мокрих швів, думка забудовника - пробеми в стиках з балконом. Уже усувають причини.

  Ще прозвучала цікава думка, з якою я не зовсім погоджуюсь з т.з. здорового глузду. Пробний запуск планується з 9-го січня, але якщо після випробувань не буде як мінімум 50% (а це 400 шт.) прийнятих квартир, то забудовник зіллє теплоносій і вимкне опалення. Як аргумент, Київенерго не опалюватиме порожній будинок.

  Квартиру без опалення не прийняла. Готова приймати одразу після всіх наладок і тестових пусків.

  І ще одне. Не знайшла калітки, вхід на територію ЖК лише через шлагбаум. Сподіваюся, вона таки з'явиться, а то шлагбаум пішоходів не стримає

   

   

  Х

×
×
 • Создать...

Важная информация

Согласен